Podcast "Kariera Do Zera"

W tym podcaście wspólnie odkryjemy magię świadomego budowania swojej ścieżki zawodowej.


Pragnę podzielić się z Tobą moją pasją do kariery i nieustannego rozwoju. Jako doradca zawodowy z ponad 20-letnim doświadczeniem, konsultantka kariery i mentorka, zapraszam Cię w podróż, która pomoże Ci odnaleźć Twoją autentyczną drogę zawodową.

Dzięki temu podcastowi, dowiesz się o możliwościach, które drzemią w Twoich pasjach i umiejętnościach. Odkryjesz potencjał, który w Tobie tkwi, a który wynika z Twoich wartości i przekonań.

Posłuchaj najnowszego odcinka!


Listen on Spotify

Listen on Google Podcasts
Słuchaj w Apple Podcasts


Odcinki Podcastu "Kariera Od Zera"

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się:

  • czym jest kariera zawodowa?
  • co to jest ścieżka kariery zawodowej?
  • jak odnaleźć i wybrać ścieżkę kariery?

A w końcu: Jak zaplanować i budować swoją ścieżkę kariery zawodowej?

To podcast „Kariera Od Zera” jest właśnie dla Ciebie.

Podzielę się też z Tobą tym, jak wyglądała i wygląda obecnie moja ponad 20- letnia ścieżka kariery zawodowej w zakresie rozwoju osobistego i rozwoju zawodowego moich Klientów. Gotowa?


Kim jestem?

Skąd masz wiedzieć, że słuchanie Podcastu "Kariera Od Zera" da Ci prawdziwą wartość?


Nazywam się Maja Kornel.

Jestem doradcą zawodowym, konsultantką kariery, mentorką, trenerem biznesu w zakresie kompetencji miękkich i wykładowcą akademickim.

Moją misją jest przekonywanie do tego, że świadome wybory prowadzą do zadowolenia zawodowego oraz satysfakcji z pracy i życia.

Od 20 lat pomagam klientom w określeniu ich potrzeb zawodowych i znalezieniu atrakcyjnej pracy.

Przeprowadziłam kilka tysięcy godzin indywidualnych konsultacji kariery w obszarze diagnozy predyspozycji zawodowych. Prowadziłam rekrutacje dla firm wybierając najbardziej wartościowych kandydatów. Przeprowadziłam setki audytów CV wskazując klientom co i gdzie poprawić.

Jestem autorką e-booka „Jak znaleźć pomysł na siebie?”, którego treści w 100% oparłam na własnych doświadczeniach zawodowych. Techniki i wskazówki w nim opisane z powodzeniem wdrażają moi klienci.

Główną osią mojego działania są szkolenia i warsztaty z zakresu kompetencji miękkich oraz usługi online poświęcone: przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej, rozpoznawaniu preferencji zawodowych i nauce pisania profesjonalnego CV.

Tysiące osób odkryło ze mną swoje talenty i określiło predyspozycje zawodowe, co pomogło im świadomie kierować swoją ścieżką kariery. Setki osób przygotowałam do zaplanowania i uruchomienia własnego biznesu.

Pracuję z absolwentami studiów, osobami szukającymi pracy i matkami wracającymi po urlopie wychowawczym nad ich pewnością siebie, poczuciem sprawczości i zdolnościami aktywnego poruszania po rynku pracy.

Prowadzę blog, newsletter i konto na Instagramie, gdzie dzielę się swoim doświadczeniem w pracy doradcy zawodowego, tipami, wskazówkami i poradami dotyczącymi poszukiwania satysfakcjonującego zatrudnienia w możliwie najkrótszym czasie.


PRZECZYTAJ WIĘCEJ O MNIE!


A jeśli Podcast Kariera Od Zera to dla Ciebie za mało?

Znajdź mnie także na:

  • Instagramie Na tym kanale najszybciej się ze mną skontaktujesz, bo jestem tu codziennie!


Masz pytania?

Napisz do mnie mail an adres: biuro [at] entreno.pl lub wiadomość prywatną na Instagramie.