Badanie Stylu Myślenia FRIS®

Dowiesz się więcej o sobie i o tym jakiej pracy powinnaś szukać, żeby znaleźć satysfakcję i pieniądze.


KUPUJĘ TERAZ!

Czym jest model FRIS®?

Nazwa Modelu FRIS® stanowi skrót pierwszych liter słów: FAKTY - RELACJE - IDEE - STRUKTURY. Definiują one cztery perspektywy poznawcze FRIS®, które z kolei służą do opisu indywidualnych Stylów Myślenia i Stylów Działania.

Styl Myślenia i Styl Działania FRIS® daje Ci szeroki wgląd w Twoje naturalne predyspozycje, Twoje strategie radzenia sobie w nowych sytuacjach, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji oraz identyfikują obszary, w których możesz najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Styl Myślenia i Styl Działania określa Twój preferowany sposób komunikowania się i sposób przetwarzania informacji. Osoby o różnych Stylach Myślenia mówią nieco innym językiem, co może stanowić dla Ciebie wyzwanie podczas wspólnej pracy. Znajomość własnego Stylu Myślenia i Stylu Działania oraz Stylów poszczególnych członków zespołu może więc przynieść Ci poprawę komunikacji i atmosfery w pracy.

Czy badanie FRIS® jest dla mnie?

Badanie Stylu Myślenia i Stylu Działania FRIS® jest dla Ciebie, jeśli:

 • jesteś ciekawa/ciekawy siebie, tego jak funkcjonujesz i dlaczego myślisz tak, jak myślisz;
 • próbujesz lepiej zrozumieć motywy swojego zachowania, podejmowanych decyzji, postaw i dokonywanych wyborów;
 • poszukujesz sposobu lepszej komunikacji z najbliższymi, partnerami, pracodawcą, współpracownikami czy przyjaciółmi;
 • chcesz wykorzystać maksymalnie posiadane zasoby i realizować się w aktywnościach i zadaniach, które najlepiej wyrażają Ciebie i przychodzą Ci najłatwiej;
 • chcesz optymalnie wykorzystać posiadany talent np. analitycznego, logicznego, kreatywnego myślenia lub empatię.
 • chcesz dowiedzieć się, co możesz sobie "odpuścić", a co warto w sobie rozwijać.

Jesteś ciekawa siebie - tego co możesz robić i w jakim zawodzie pracować?

Proponuję Ci poznanie własnego indywidualnego Stylu Myślenia i Stylu Działania zgodnie z Modelem FRIS®, który pomoże określić Ci:

 • jakie są Twoje mocne strony,

 • który kierunek jest dla Ciebie najodpowiedniejszy do rozwoju zawodowego i osobistego,

 • jaki rodzaj zajęcia i pracy przyniesie Ci największą satysfakcję i spełnienie oraz stworzy możliwość odczucia stanu flow (stanu przepływu, "uskrzydlenia)",

 • jak być bardziej tolerancyjnym i jak komunikować się z osobami o odmiennych Stylach Myślenia i Stylach Działania.

Styl Myślenia jako trwała cecha danej osoby pokazuje sposób, w jaki najsprawniej funkcjonuje Twój umysł. Diagnoza obejmuje cztery podstawowe Style Myślenia oparte na czterech perspektywach: Faktów, Idei, Relacji i Struktur.

Styl Działania to kompozycja wyników wszystkich składowych modelu FRIS i pokazuje sytuacje, w których jesteś najbardziej skuteczny oraz określa to, jak korzystasz ze Stylu Myślenia. Uwzględnia on dodatkowe preferencje wynikające z doświadczeń, upodobań, zwyczajów, warunków, wymogów sytuacji. Diagnoza obejmuje czternaście Stylów Działania.

Raport z wynikami z badania oraz Analizą Indywidualną możesz wykorzystać dołączając go do CV, budując zespoły pracownicze czy też do określenia ścieżki kariery.

Co obejmuje Pakiet: Badanie Stylu Myślenia FRIS® + Raport + Omówienie ?

Badanie indywidualne (dla jednej osoby) z wykorzystaniem modelu FRIS®  obejmuje swoim zakresem wykonanie testu online oraz sesję/rozmowę online z Certyfikowanym Trenerem FRIS® wraz z omówieniem wyników testu i przekazaniem Raportu indywidualnego oraz Analizy Indywidualnej w formie pliku PDF.

Jak zrobię Badanie FRIS® ?

To proste!

 • Kup usługę w sklepie. Po zakupie w ciągu 2-3 dni otrzymasz ode mnie w mailu token do wykonania badania FRIS®.
 • Na wykonanie badania będziesz mieć kilka dni. Kiedy na spokojnie je zrobisz i otrzymam Twoje wyniki (zazwyczaj to 2-3 dni) umówimy się na spotkanie online.
 • Podczas spotkania na platformie MS Teams będziemy też pracować na tablicy MIRO, żebyś lepiej zrozumiała model FRIS® oraz Twoje mocne strony.
 • Po spotkaniu online przesyłam Ci mailem Twoje wyniki.

Na cały proces warto zarezerwować sobie tydzień.


KLIKAM I KUPUJĘ!

Realizacja Twojego zamówienia na Pakiet: Badanie Stylu Myślenia FRIS® + Raport + Omówienie odbywa się W CAŁOŚCI ONLINE.

 • Oszczędzasz czas, bo nie dojeżdżasz na miejsce spotkania.
 • Dostajesz link do spotkania online: po otrzymaniu Twojego Raportu Indywidualnego umawiamy się na spotkanie podczas którego omawiamy informacje zawarte w Raporcie oraz przekazuję Ci Raport Indywidualny do Twojej dalszej refleksji i wykorzystania praktycznego w pracy zawodowej i życiu osobistym.
 • Swój Raport Indywidualny oraz Analizę Indywidualną otrzymujesz w pliku PDF, do którego masz zawsze dostęp w swoim telefonie lub komputerze.

 

Masz pytania?

Coś jest dla Ciebie niejasne i chcesz się upewnić? Skontaktuj się ze mną!

 • telefonicznie: tel. +48 697 985 956
 • pocztą elektroniczną: e-mail: biuro [at] entreno.pl