E-book "Jak znaleźć pomysł na siebie?"

Praktycznie, konkretnie i na luzie! Przygotuj się do odnalezienia opcji i możliwości zawodowych, o których wcześniej nawet nie myślałaś/myślałeś.


CHCĘ KUPIĆ E-BOOKA!


Być może myślisz, że...


Ale jednocześnie...


Poczekaj!

Wszystko jest do ogarnięcia. Sama byłam w takiej sytuacji.

Stałam na rozdrożu czy iść na całość, opuścić etat i wziąć się na dobre za rozwijanie własnej firmy czy też zamknąć firmę i skupić się na znalezieniu nowej posady.  Tylko jakiego nowego zajęcia szukać?! Jakich zadań i obowiązków się podjąć, żebym była zadowolona i spełniona? No i… na tych rozważaniach czego chcę, co mi to da i co mnie blokuje przed działaniem zeszło mi pół roku.


Zwróć uwagę na tę jedną rzecz:

Czas płynie. Młodzi, otwarci na naukę i pełni chęci rozwoju zawodowego pracownicy wchodzą na rynek pracy. Nie zatrzymasz tego. Niedługo ktoś może pozbawić Cię komfortu i bezpieczeństwa zatrudnienia. Bo będzie wiedział dokładnie czego chce, miał pomysł na siebie i odważy się go realizować. A Ty, bez opcji awaryjnej ścieżki zawodowej i własnej wizji siebie, zostaniesz na lodzie.


Może powiesz, że nie masz czasu na szukanie nowego pomysłu na swoją ścieżkę zawodową?

Powiesz, że później, że jak dzieci podrosną, że jak inflacja spadnie, jak… to czy tamto. Czy przypadkiem Twoje „jak… (tu wpisz swoje)”nie jest wymówką, usprawiedliwieniem przed sobą braku działania, bo… (tu wpisz swoje)? Bo jak to tak przeznaczyć czas na siebie i swój rozwój? Bo zaglądanie w siebie może być stresujące, czasochłonne i trudne emocjonalnie. Zwłaszcza jeśli robisz to na własną rękę, w niezaplanowany, nieskoordynowany sposób.


A może myślisz, że szybka zmiana jednej pracy na drugą wpłynie na wzrost Twojej satysfakcji i zadowolenia z pracy?

Załóżmy, że masz pracę, z której jesteś średnio zadowolona/y. Chodzisz do niej, bo wydaje Ci się, że musisz. Coś Ci w niej nie pasuje, ale nie wiesz co. Niby kasa OK., ale ogólnie coś nie jest OK. Zaczynasz szukać nowej pracy, bierzesz udział w procesach rekrutacyjnych. Zdobywasz nową posadę. Chodzisz do nowej pracy, uczysz się nowego środowiska pracy, zadań, poznajesz ludzi. Jest fajnie. Po około pół roku, roku, znów coś Ci nie pasuje, ale nie wiesz co. I jesteś w punkcie wyjścia. Niezbyt zadowolona/y. Możesz zmieniać pracę jak rękawiczki próbując trafić na taką, w której wszystko będzie super. Jasne, nawet przypadkiem możesz na taką trafić. Nadal jednak nie będziesz wiedzieć co tak naprawdę potrzebujesz mieć w tej pracy, żeby być w niej spełnioną/nym i szczęśliwą/wym. To tylko czysty przypadek.

Natomiast jeśli masz kilka pomysłów na siebie wybierasz jeden, najlepiej ten, który podpowiada Ci intuicja. Wyznaczasz cele, etapy działania i zmierzasz naprzód. Powiedzmy przez 3 miesiące, pół roku. Sprawdzasz na ile Cię to przybliżyło do realizacji tego pomysłu, na ile okazało się to pomysłem trafionym na ten moment Twojego życia. Sprawdzasz swój poziom zadowolenia i satysfakcji. W razie czego próbujesz urzeczywistnić kolejny pomysł. Działasz aktywnie, podobnie jak przy szukaniu nowej pracy, ale… wszystkie te pomysły są Twoje, wynikają z Twoich głęboko skrywanych przekonań, wartości, potrzeb. Wszystkie są zgodne z Tobą. Wszystkie co do zasady dają Ci spełnienie. Żaden z nich nie jest przypadkowy.


Jeśli chcesz w krótkim czasie, praktycznie, konkretnie, ale na luzie znaleźć nowe opcje i możliwości zawodowe...

...to mam dla Ciebie E-booka "Jak znaleźć pomysł na siebie?"


CHCĘ KUPIĆ E-BOOKA!


"Jak znaleźć pomysł na siebie?" to aż 16 praktycznych rozdziałów, w których znajdziesz:

 • 367 stron pełnych konkretów, które poprowadzą Cię krok po kroku przez proces poznawania siebie w kilkunastu obszarach rozwoju zawodowego, byś mogła/mógł z większą precyzją i łatwością wygenerować pomysły, które uwzględnią Twoje wartości czy motywatory.
 • historię Laury, głównej bohaterki, która na własnym przykładzie pokaże Ci jakie myśli, emocje, rozterki i wnioski mogą się pojawić również u Ciebie. To dodatkowo zainspiruje Cię, zmotywuje i pomoże lepiej zrozumieć własny sposób funkcjonowania na rynku pracy.
 • 56 rozbudowanych ćwiczeń, których wykonanie pozwoli Ci ułożyć sobie w głowie i stworzyć z zebranych puzzli wiele opcji i możliwości zawodowych.
 • Karty pracy zawierają niezbędne miejsca do wpisywania wyników i wniosków z ćwiczeń. Wydrukuj je i miej wszystko w jednym miejscu. Korzystaj ze swoich notatek przez lata!


PODOBA MI SIĘ, KUPUJĘ!


A może już masz pomysł na siebie i uważasz, że jego realizacja gwarantuje Ci satysfakcję i spełnienie zawodowe?

Sprawdźmy!

 • Wiesz co sprawia, że wykonujesz swoje obowiązki zawodowe z wysokim zaangażowaniem?
 • Jakie przekonania o pracy i jej wykonywaniu wspierają Cię w Twojej karierze zawodowej?
 • Wiesz, które wartości są dla Ciebie najistotniejsze i jakie ma to przełożenie na Twoją motywację do pracy?
 • Jak role życiowe wpływają na role zawodowe?
 • Gdzie jest ukryty Twój talent? Gdzie szukać Twoich uzdolnień?
 • Czy wiesz które Twoje zainteresowania i hobby kryją niewykorzystywane umiejętności zawodowe?
 • Jakie styl pracy i środowisko preferujesz?
 • Jak siebie postrzegasz w pracy i czy to rzeczywiście prawdziwy wizerunek?

Nie znasz odpowiedzi na te pytania?

Nic nie szkodzi! Znajdziesz je w "Jak znaleźć pomysł na siebie?".


A teraz uważaj!

Pozwól, że przedstawię Ci kilka faktów o e-booku, które sprawiają, że WARTO GO MIEĆ!

 • Po pierwsze jestem specjalistką w swojej dziedzinie. W ramach doradztwa zawodowego i coachingu kariery prowadzę konsultacje indywidualne, warsztaty grupowe z klientami w różnym wieku, w różnej sytuacji zawodowej. Pracowałam z gimnazjalistami, licealistami, studentami, absolwentami, osobami niepełnosprawnymi, osobami w trakcie wypalenia zawodowego, matkami powracającymi na rynek pracy, osobami, które chcą zmienić magiczne „coś”, ale nie wiedzą co to jest. Pracuję z osobami szukającymi swojego miejsca na rynku pracy, jak też z chcącymi założyć własną firmę.
 • Po drugie e-book powstał w wyniku moich własnych doświadczeń z poszukiwaniem pomysłu na siebie, który to proces przechodziłam nie raz. Lubię zmienność zadań, zleceń, środowisk pracy, grup klientów, więc ten stan zagubienia „nie wiem co dalej zrobić i w którą stronę pójść” znam od podszewki. W treści e-booka uwzględniam wiele czynników, których często nie bierzesz pod uwagę po prostu zmieniając pracę. Pomysły na ćwiczenia, zadania, czerpię z własnego, osobistego doświadczenia i wciąż wymyślam nowe. To nie jest stracony czas! Odkryte wartości, wspierające i blokujące przekonania i wnioski przyczyniły się do mojego rozwoju osobistego i zawodowego. Z tego doświadczenia czerpię do dziś.
 • Po trzecie pracuję w doradztwie zawodowym od 19 lat. To kilkadziesiąt, o ile nie kilkaset tysięcy godzin wypracowanych z klientami. (Nawet nie jestem w stanie ich policzyć.) Każdy z nich jest inny, ma swoją własną historię i swoje własne „strachy” przed rozpoczęciem procesu zmiany zawodowej. Umiem pracować z każdym, kto jest chętny, ale nie wie od czego zacząć.
 • Po czwarte ćwiczenia i proces pracy ze sobą opieram także na doświadczeniu pracy z klientem. Oznacza to, że ćwiczenia, które opracowałam są sprawdzone nie tylko na mnie samej, ale i na klientach. Różnorodnych. Potrzebujących różnych bodźców, myślących i odczuwających inaczej. Tworzą nie tylko spójną całość, czyli określony proces, ale i wypływają jedne z drugich.
 • Po piąte wiedząc, że część z nas ma trudność w interpretowaniu wyników ćwiczeń i wyciąganiu wniosków z pozyskanych w ten sposób informacji wprowadziłam do e-booka Laurę. Pokazuje ona jak możesz odnosić się do pewnych spraw. Możesz porównać swoje odczucia i przemyślenia do jej i zobaczyć, że to wszystko jest OK. Większość nas ma różne wątpliwości. W dodatku Laura pokazuje Ci swoje emocje, życiową postawę i  konfrontuje je z innymi bohaterami – przyjaciółką, partnerem, koleżanką z pracy. I tu również możesz odnaleźć siebie. I o to właśnie chodzi.
 • Po szóste pieniądze, które wydałbyś/wydałabyś na co najmniej 16 konsultacji z doradcą zawodowym/sesji z coachem kariery są niewspółmiernie większe (min. 2500 zł) od ceny e-booka (189 zł). System pracy, poruszane obszary, ćwiczenia poszerzające samoświadomość - te same, cena - zupełnie inna! Ponad 2000 zł zostaje w Twojej kieszeni! Kto nie lubi oszczędzać!
 • Po siódme oszczędność czasu wynikająca z systematycznej pracy i celowo zaprojektowanego procesu jest niebywała. Zamiast sześciu miesięcy, podczas których szukałbyś/szukałabyś testów, ćwiczeń i zadań po omacku masz wszystko w jednym e-booku. Poukładane, gotowe do wydruku, notowania i rozwiązywania ćwiczeń. Pomysł na siebie znajdziesz w mniej więcej miesiąc!


Sprawdź ofertę dla siebie:


E-book "Jak znaleźć pomysł na siebie?"

Tylko:

189 zł

 • E-book "Jak znaleźć pomysł na siebie?" - a w nim 16 praktycznych rozdziałów, dzięki którym w optymalny sposób wykorzystasz miesiąc na odkrycie nowych możliwości zawodowych!
 • 367 stron, format pdf
 • Karty, ćwiczenia, przykłady
 • GRATIS! Dostęp do prywatnego konta na Instagramie. Dostęp do niej mają jedynie osoby, które kupiły ten e-book. Będziemy w niej rozmawiać, wspierać się w poszukiwaniu nowych opcji zawodowych, odpowiadać na pytania i dzielić się doświadczeniami. W grupie będą się także pojawiać bonusowe materiały, newsy i ważne informacje.


CHCĘ KUPIĆ E-BOOKA!


E-book to naprawdę przydatne narzędzie!

 Jedyny, niepowtarzalny, dający wymierne i realne korzyści.

Tak kompleksowego e-booka, wspierającego Cię w odnalezieniu pomysłu na siebie jeszcze na rynku nie znalazłam. Nie to, że książek i e-booków o szukaniu pracy nie ma. Są! Cały kłopot w tym, że najczęściej koncentrują się  (i Ciebie przy okazji) na poszukiwaniu… pracy. A nie - pomysłu na siebie. Żeby Ci to ułatwić, przyspieszyć i usprawnić, wykorzystałam do jego stworzenia całą swoją wiedzę, metody i techniki pracy z doradztwa zawodowego i coachingu kariery.

Każdy rozdział e-booka składa się z dwóch części. Obie dają Ci wielką wartość.

1. Historia Laury

Szukanie pomysłu na siebie jest jak przygoda życia pełna nagłych zwrotów akcji. W tę podróż rusza nasza główna bohaterka - 29-letnia kobieta, która odkrywa, że nie lubi już swojej pracy i zamierza znaleźć nowy pomysł na siebie. Laura jest taka sama jak Ty czy ja. Przeżywa różne emocje, wątpi, irytuje się, że jeszcze nie znalazła pomysłu na siebie. No wypisz wymaluj statystyczna młoda Polka. Jej przemyślenia i wnioski z ćwiczeń – bezcenne! Od razu znajdziesz w nich siebie. Laura przez 16 rozdziałów walczy dzielnie o to, by jej potencjał wyszedł z zakamarków świadomości na światło dzienne i objawił jej się w pełnej krasie.

2. Karty pracy

To specjalnie zaprojektowane przeze mnie ćwiczenia, które motywują Cię do myślenia o tym, o czym czasem myśleć nie chcesz. Dlaczego? Bo czasem dowiadujesz się o sobie czegoś ,czego nie chcesz. Wierz mi, to mega uwalniające. Układa w głowie. Wiedza o sobie samym to potężna siła napędowa. A gdyby tak poddać się takiemu procesowi rozwoju? Popatrzyć co ciekawego o sobie możesz się dowiedzieć? Szukanie pomysłu na siebie po prostu... trwa. I ja ten Twój cenny czas, którym dysponujesz chcę pomóc Ci wykorzystać do maksimum. Chcę Ci pokazać, że ten proces można skrócić. Mniej więcej do miesiąca.

Podsumowując: JEST CI ON! Piękny, wypieszczony wielomiesięczną pracą, mięsisty, 367-stronicowy e-book „Jak znaleźć pomysł na siebie?”

Praktyczny, konkretny i na luzie!


Sprawdź czy ten e-book jest dla Ciebie!

 • marzy Ci się praca, w której się nie męczysz, a przychodzisz do niej – ba! lecisz do niej jak na skrzydłach i jesteś w końcu z niej zadowolona/y?
 • od wielu miesięcy planujesz zabrać się za szukanie pomysłu na siebie, ale wciąż to odkładasz bo nie wiesz jak się za to zabrać?
 • chcesz się nauczyć jasno określać swoje potrzeby względem pracy, zadań, środowiska, miejsca i przekonania, które mogą Cię blokować?
 • rozważasz zmianę zawodu i nie masz pojęcia czy pójść na nowe studia czy kurs i który wybrać?
 • martwisz się o to, że pracodawca Cię zwolni, a Ty nie masz planu awaryjnego i zostaniesz bezrobotna bez jakichkolwiek perspektyw?
 • chcesz się dowiedzieć jak znaleźć pomysł na siebie, który będzie odpowiadał właśnie TOBIE, bo masz dość słuchana „mądrych” rad, które nie uwzględniają Twojego zdania i preferencji zawodowych?


A teraz zobacz!

Boisz się, że e-book to za mało? Że nie ma takiej wartości jak zwykła papierowa książka?

Napisałam go na podstawie własnych doświadczeń procesu poznawania siebie, tworzenia własnych ścieżek kariery oraz prowadzenia doradztwa zawodowego i coachingu kariery od 19 lat.

Dlatego GRATIS otrzymasz dostęp do prywatnego konta na IG, a wraz z nim:

 • dodatkowe materiały i przykłady,
 • możliwość uczestniczenia w LIVE'ach dotyczących projektowania ścieżki kariery.
 • możliwość rozmowy, wspierania się w poszukiwaniu nowych opcji zawodowych, odpowiadania na pytania i dzielenia się doświadczeniami.


Cenię Twój czas. Wszystko w jednym miejscu!

To bardzo praktyczne rozwiązanie. Mając dostęp do prywatnego konta na Instagramie, nie musisz nigdzie dodatkowo się logować, czy przechodzić na inną platformę, że sprawdzić nowe poradniki, nowinki, tutoriale czy inspiracje.


TO MA SENS, KUPUJĘ!


Kim ja w ogóle jestem?

Skąd masz wiedzieć, że to, o czym piszę w e-booku jest z życia wzięte i naprawdę działa?

Projektując własną ścieżkę zawodową niemal dwadzieścia lat temu skupiłam się na trzech obszarach:

 • doradztwie zawodowym,
 • prowadzeniu szkoleń dla pracowników, mikroprzedsiębiorców i osób indywidualnych,
 • prowadzeniu zajęć dla studentów.

Realizując powyższe usługi dedykowane osobom w różnym wieku (od gimnazjalistów, przez studentów, mamy powracające do pracy po urlopie macierzyńskim, po dojrzałych wiekiem pracowników, także zagrożonych wypaleniem zawodowym) spędziłam tysiące godzin na sali szkoleniowej, wykładowej oraz podczas konsultacji indywidualnych. (Nawet nie jestem w stanie policzyć ile ich było przez ponad 19 lat pracy z drugim człowiekiem).

W ten sposób poznałam:

 • tysiące indywidualnych historii życia i ścieżek zawodowych;
 • tysiące trudności, problemów i wyzwań, w których rozwiązywaniu wspierałam Klientów;
 • tysiące odnalezionych po latach, wygenerowanych i odkrytych na nowo: talentów, uzdolnień, zainteresowań, które były pomocne w projektowaniu nowej ścieżki zawodowej.

Słowem: w e-booku opieram się na doświadczeniu swoim i moich klientów, mam wyszlifowany jak diament warsztat pracy, a co najważniejsze... uwielbiam swoją pracę, która w dużej mierze polega na dostrzeganiu potencjału innych.


PRZECZYTAJ WIĘCEJ O MNIE!


Zobacz ile zyskasz!

E-book "Jak znaleźć pomysł na siebie?":

 • oszczędzi Twój czas – zamiast w pół roku, znajdziesz pomysł w mniej więcej miesiąc;
 • oszczędzi Twoje pieniądze – płacisz za jeden e-book, a nie za szesnaście spotkań. 189 zł kontra koszt 16 indywidualnych sesji/ konsultacji z coachem kariery, czyli ponad 2500 złotych. Oszczędność ponad 2000 zł robi różnicę!
 • napisany przez specjalistę w dziedzinie doradztwa zawodowego z 19-letnim doświadczeniem we wspieraniu osób zagubionych na rynku pracy;
 • opiera się na doświadczeniach autorki i klientów, wszystkie ćwiczenia naprawdę działają! (o ile się do nich przyłożysz);
 • zawiera historię Laury, której postać pomaga Ci zrozumieć swoje emocje, myśli i wyciągać wnioski z uzyskanych z ćwiczeń informacji.

Kosztuje tylko tyle, co dobrej jakości podkład do twarzy! A my tu mówimy o Twojej przyszłości zawodowej!

Zysk z inwestycji we własną ścieżkę zawodową - bezcenny!


Masz pytania?

 • Czy w e-booku znajduje się jakaś sekretna wiedza?
   • I tak i nie. To moja wiedza, którą zgromadziłam przez 19 lat prowadząc własną firmę, ale i wiedza, którą czerpię w trakcie konsultacji z doradztwa zawodowego i przygotowując się do nich - przeszukując internet i ucząc się na własnych błędach.
 • Czy dostanę fakturę?
   • Tak. Jeśli tylko podasz dane podczas składania zamówienia.
 • Kupiłam e-booka, ale jeszcze go nie dostałam. Co mam zrobić?
   • E-book dociera na podaną skrzynkę mail zwykle w 15 minut. Jeśli nie masz go na skrzynce po tym czasie, koniecznie sprawdź folder Ofert/Spam/Powiadomienia. Jeśli i tam go nie znajdziesz koniecznie napisz do mnie.