Mentoring kariery

Dzięki mentoringowi zyskasz pewność siebie i znajdziesz pracę, która odpowiada Twoim kwalifikacjom i pasjom.

Program mentoringowy pomoże Ci zrozumieć rynek pracy i przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych. Otrzymasz szybciej wymarzoną pracę.


KUPUJĘ TERAZ!

Od 20 lat zajmuję się doradztwem zawodowym, tematami związanymi z projektowaniem ścieżek zawodowych, coachingiem kariery, przygotowaniem do założenia działalności gospodarczej czy też procesami rekrutacyjnymi. Potrafię wesprzeć Cię w poszukiwaniu pracy tak, byś znalazł_a tą odpowiednią dla Ciebie – biorąc pod uwagę Twoje naturalne predyspozycje, zainteresowania, preferencje oraz talenty, potrzeby, przekonania i wartości.

 

Poszukiwanie pracy, która daje Ci maksimum satysfakcji i wspiera Twój rozwój zawodowy to proces! Możesz go przejść sam_a, ale warto skorzystać ze wsparcia, które ukierunkuje Twoje działania i zaoszczędzi Twój czas.

Zapraszam Cię do przejścia tego procesu razem ze mną w luźnej atmosferze, efektywnie, na partnerskich zasadach i z konkretnym celem do osiągnięcia.

 

Program mentoringowy Szukam pracy jest dla Ciebie, jeśli:

 • jesteś aktualnie zatrudniona_y, ale chcesz zmienić pracodawcę,
 • podjęłaś_podjąłeś już decyzję o zmianie pracy, przebranżowieniu lub zaplanowaniu nowej ścieżki zawodowej,
 • lubisz pracować procesowo i/lub kompleksowo,
 • szukasz pracy już od jakiegoś czasu, ale Twoje działania nie przynoszą efektów,
 • jesteś „zadaniowcem” i lubisz pracować szybko, efektywnie,
 • chcesz pracować pod okiem profesjonalisty i wyciągnąć z procesu szukania pracy jak najwięcej.

 

Program mentoringowy obejmuje swoim harmonogramem* 8 spotkań! na platformie Teams**

 1. Spotkanie zapoznawcze [1] – określenie celu i zakresu naszych działań, poznanie Twojej historii zawodowej, ustalenie profilu poszukiwanej pracy, nakreślenie ram i zasad współpracy oraz przekazanie testów do wypełnienia (60 minut)
 2. Omówienie wyników testów, określenie predyspozycji, zainteresowań i preferencji zawodowych i wynikających z niej mocnych stron i kompetencji poszukiwanych przez pracodawców [2] (60 minut).
 3. Plan działania [3] – określenie realistycznego, elastycznego Indywidualnego Planu Działania oraz charakterystyka rynku pracy i przegląd branży (60 minut)
 4. Audyt CV [4] – spotkanie dotyczące dokumentów aplikacyjnych, wskazówki jak dopasować je do wybranego ogłoszenia o pracę (45 minut)
 5. Spotkanie robocze -  omówienie CV po wprowadzeniu poprawek [5] (30 min)
 6. Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej [6] (60 minut)
 7. Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej [7] (45 minut)
 8. 1x dodatkowe spotkanie robocze [8] (30 min) – dowolnie do wykorzystania w trakcie współpracy
 9. Wsparcie mailowe przez 30 dni po realizacji ostatniego spotkania.
 10. DWA BONUSY! E-book „Jak znaleźć pomysł na siebie?”, czyli 367 stron w 16 rozdziałach pełnych treści i ćwiczeń wspomagających w poszukiwaniu nowej drogi zawodowej i pomysłu na siebie. Przeczytaj więcej o e-booku TUTAJ!  A do tego jeszcze jeden BONUS: E-book "Jak wybrać, kiedy nie wiem co wybrać?"!

 

Wartość tych wszystkich elementów to 2764 zł! Wykupując je w pakiecie, oszczędzasz aż 1200 zł! 

 

* Istnieje możliwość dopasowania programu Programu mentoringowego pod Twoje konkretne i unikalne potrzeby zawodowe.

** Realizacja programu zajmie nam do dwóch miesięcy. Spotkania online realizuję we wtorki, środy i czwartki w godz. od 9.00 do 16.00.

 

Jak wygląda nasza współpraca przy realizacji Programu mentoringowego "Szukam pracy"?

1 krok - Po zakupie Programu mentoringowego „Szukam pracy” na wskazany przez Ciebie w zamówieniu adres mailowy otrzymujesz potwierdzenie dokonania zamówienia zawierający charakterystykę zakupionego programu oraz link do pobrania DWÓCH BONUSÓW: e-booka „Jak znaleźć pomysł na siebie?” oraz e-booka "Jak wybrać, kiedy nie wiem, co wybrać?".

2 krok – Realizujemy spotkanie wstępne w uzgodnionym wcześniej wspólnie terminie, podczas którego ustalamy sposób, zakres, cel naszej pracy oraz terminy dalszych spotkań. Spotkania online realizuję we wtorki, środy i czwartki w godz. od 9.00 do 16.00.

3 krok – Pomiędzy spotkaniami wykonujesz zadania domowe i przekazujesz mi ich wyniki lub wspólnie je omawiamy.

4 krok – Po realizacji ostatniego spotkania przez kolejne 30 dni otrzymujesz ode mnie wsparcie mailowe.

 

Co zyskujesz korzystając z Programu mentoringowego Szukam pracy?

 • realizację konkretnego procesu szukania pracy według autorskiego programu pod kierunkiem i ze wsparciem doradcy zawodowego z długoletnim doświadczeniem,
 • wzrost motywacji i efektywności podejmowanych działań,
 • oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Dlaczego ten Program mentoringowy tyle kosztuje?

Oferowany Ci Program obejmuje aż 8 spotkań i wsparcie po mailowe przez miesiąc po ostatniej konsultacji! Przez 30 dni jestem do Twojej dyspozycji, gdybyś mnie potrzebował_a. W dodatku wiedza, którą zdobywałam przez 20 lat i którą chętnie się z Tobą podzielę realnie pomoże Ci w niedługim czasie znaleźć nowe miejsce pracy. Moje metody i sposoby pracy są efektywne i skuteczne, co potwierdza wielu moich klientów. Możesz dalej czekać i liczyć na cud, narzekać na zły los lub skorzystać ze wsparcia doświadczonego doradcy zawodowego i „rozwojowa”, który pomógł wielu osobom w różnym czasie, w różnym wieku i z różnymi wyzwaniami.

Popatrz także z tej strony – ta inwestycja to mniej niż połowa najniższego wynagrodzenia za pracę w Polsce. Zwróci Ci się już w pierwszym miesiącu po podjęciu pracy! Jeśli w tym momencie kwota pakietu przekracza Twoje zasoby finansowe i chcesz skorzystać z możliwości rozłożenia płatności na raty – napisz do mnie w tej sprawie TUTAJ

Masz pytania?

Coś jest dla Ciebie niejasne i chcesz się upewnić? Skontaktuj się ze mną!

 • telefonicznie: tel. +48 697 985 956
 • pocztą elektroniczną: e-mail: biuro [at] entreno.pl