Cześć!

Cieszę się, że kupiłaś w moim sklepie usługę składającą się z konsultacji online 1 na 1!

Potrzebujemy ustalić teraz termin naszego spotkania.

 

Zerknij do kalendarza znajdującego się na dole strony.

Nie wiesz jak skorzystać z kalendarza do umawiania spotkań?

Przeczytaj instrukcję, którą dla Ciebie przygotowałam!

 • Kliknij w typ spotkania: „Konsultacja online 1 na 1”. To jest właśnie to z tą fioletową kropką!
 • Zobaczysz opis najważniejszych zasad naszego spotkania (po lewej stronie okna - jeśli przeglądasz stronę na laptopie, na górze - jeśli przeglądasz stronę na urządzeniu mobilnym. Kliknij "Show more", żeby przeczytać całość) i widok kalendarza na 30 dni roboczych w przód od dnia dzisiejszego, spośród których wybierzesz jeden dzień na nasze spotkanie (po prawej stronie okna - na laptopie, poniżej - na urządzeniu mobilnym).
 • "Select a day" - Wybierz dzień spotkania. Jak widzisz, możemy się spotkać online we wtorek, środę lub czwartek.
 • Najwcześniej możemy się spotkać o godz. 09.00.
 • Ostatnią konsultację rozpoczynam o godz. 14.30.
 • Spójrz w swój prywatny kalendarz, znajdź dogodny termin, a następnie kliknij wybraną datę i godzinę w kalendarzu poniżej.*
 • Kliknij „Confirm”, żeby potwierdzić wybrany dzień i godzinę.
 • Otworzy się kolejne okno.
 • Wpisz „Name”, czyli swoje Imię.
 • Podaj „E-mail” (to chyba tłumaczenia nie wymaga ;-) ) Podaj e-mail, do którego codziennie zaglądasz, bo przyjdzie na niego mail potwierdzający ustalenie terminu spotkania i ewentualne inne informacje związane z rezerwacją terminu, w tym możliwość jego przeniesienia lub odwołania.
 • Przycisk „Add guests” służy dodawaniu gości do spotkania. My spotkamy się 1 na 1, więc nie będzie Ci potrzebny. ;-)
 • W polu „Please share anything that will help prepare for our meeting.” możesz wpisać informację dla mnie, która pomoże mi przygotować się na spotkanie z Tobą. Co to może być? Na przykład, że możesz mieć problem z zasięgiem, bo będziesz jechać samochodem, nie masz dostępu do kamery albo możesz się spóźnić 5 minut, bo będziesz pędzić z uczelni do domu i może Ci się spóźnić tramwaj lub… cokolwiek innego. Oczywiście możesz też zostawić to pole zupełnie puste.
 • Żeby potwierdzić podane dane i ostatecznie umówić się na konsultację w wybranym terminie kliknij „Schedule Event”.

I już!

Zerknij do swojej skrzynki mailowej i sprawdź czy przyszło potwierdzenie z datą i godziną spotkania.

Zwróć uwagę, że w tej wiadomości otrzymałaś_łeś link przekierowujący Cię bezpośrednio do MS Teams na spotkanie online. Pilnuj tego linku jak oka w głowie :-)

* Kalendarz posiada automatyczne ustawienie polegające na tym, że konsultacja może odbyć się nie wcześniej niż po upływie 2 dni od dnia zakupu usługi. Dlaczego tak jest? Bo jeśli kupiłaś_łeś „Konsultację kariery” to musisz mieć czas na pobranie testów, wypełnienie ich i odesłanie mi ich wyników minimum na 2 dni PRZED konsultacją. Ustalić pasujący Ci termin konsultacji możesz już TERAZ!


Ważne:

Dzień przed spotkaniem kliknij w link do MS Teams załączony do maila z potwierdzeniem spotkania i sprawdź czy możesz się bez przeszkód połączyć. Czasem istnieje potrzeba zainstalowania aplikacji Teams.

W dniu spotkania będę czekać na Ciebie na MS Teams około 5 minut przed ustaloną godziną rozpoczęcia naszej konsultacji.