SUKCES!

Potwierdziłeś swój zapis na newsletter.

 


Kliknij przycisk poniżej

i pobierz bezpłatny e-book

"10 wskazówek - co przemyśleć zanim zmienisz pracę?"


Pobieram prezent!

Korzystając z okazji przygotowałam dla Ciebie

specjalną ofertę ograniczoną czasowo.

Sprawdź poniżej!


Jak to się dzieje, że niektórzy znajdują pracę w 30 dni, a inni szukają jej miesiącami?

Pamiętam jedną z moich Klientek – Magdę. Trafiła do mnie z polecenia przyjaciółki, która układała ze mną strategię uruchomienia własnego biznesu. Magda chciała zmienić pracę. Zaczęła przeglądać ogłoszenia w znanym portalu, umieściła tam swoje CV i aktywnie poszukiwała ciekawych ofert. Na wiele z nich aplikowała, ale nie dostawała żądnego odzewu. Po kilku tygodniach założyła profil na innym portalu z ogłoszeniami o pracy. Myślała, że będzie inaczej. Wysyłała swoje CV, nawet raz zaproszono ją na rozmowę kwalifikacyjną. Niestety nie dostała pracy. Nadal wysyłała swoje CV, ale jej nastrój był coraz gorszy. Przestała wierzyć, że znajdzie atrakcyjną, dobrze płatną i satysfakcjonującą pracę. Zaczęła w siebie wątpić, a szukanie pracy przysparzało jej coraz więcej stresu.

Ostatecznie Magda chciała zrezygnować ze zmiany pracy mimo tego, że miała szefa choleryka i przestało jej się tam podobać już rok temu. Nie mogła znaleźć pracy mimo wkładanego w to wysiłku. Chciała odpuścić, porzucić zmianę pracy ostatecznie wmawiając sobie, że lepszy wróg znany niż nieznany.

Wtedy spotkała przyjaciółkę, która dała jej kontakt do mnie.


Dlaczego Ci o tym opowiadam?

Bo Magda szukała aktywnie nowej pracy tylko na jeden sposób. Ograniczyła się do przeglądania ofert pracy.

Dlatego jeśli chcesz zmienić pracę i będziesz polegać tylko na portalach z ogłoszeniami, to będziesz jej szukać długo, bez efektów i szybko się zniechęcisz. O ile nie doprowadzi Cię to depresji.

Wykorzystywanie tylko jednego sposobu poszukiwania pracy to jak korzystanie z zaledwie 5% swoich możliwości.


Ale zawsze możesz to zmienić, korzystając jednocześnie z kilku lub kilkunastu sposobów aktywnego poszukiwania pracy.

Jakich? Takich, które umożliwiają Ci wyszukiwanie ofert pojawiających się na jawnym i ukrytym rynku pracy. Takich, które uwzględniają Twoje aktywne działanie w wielu kierunkach jednocześnie. Sprawiają, że dzięki innym ludziom i relacjom stajesz się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.

I ja te sposoby aktywnego poszukiwania pracy chcę Ci pokazać.


Nazywam się Maja Kornel.

Jestem doradcą zawodowym, trenerem biznesu i wykładowcą akademickim.

W trakcie wielu lat swojej aktywności zawodowej kilka razy byłam osobą poszukującą pracy. Nie mogłam jej znaleźć przez wiele miesięcy. Dopadało mnie zniechęcenie, frustracja i coraz większe poczucie braku bezpieczeństwa.  Czułam się zestresowana i zaczęłam zauważać wiele negatywnych skutków długotrwałego pozostawania bez pracy. Znajomi radzili, żebym wybrała cokolwiek, byle się gdzieś „zahaczyć” na etat. Ale ja tak nie chciałam. Bliscy naciskali na mnie, żebym coś zrobiła i poszła do pracy, nieważne jakiej, byle była bezpieczna. W tym momencie moje nastawienie było mocno pesymistyczne. W końcu zdecydowałam, że czas wziąć się w garść i zaczęłam głęboko  zastanawiać się nad tym, jakiej pracy mi potrzeba do poczucia zadowolenia. Po określeniu dokładnego celu zawodowego, dopracowaniu CV uruchomiłam wszystkie znane mi sposoby aktywnego poszukiwania pracy. Niedługo oferty same zaczęły do mnie spływać.


Dlatego kiedy trafiła do mnie Magda doskonale byłam w stanie wczuć się w jej sytuację. Wiedziałam na jakim etapie procesu szukania się znajduje i co możemy zrobić, żeby zmiana pracy nie okazała się dla niej stresem nie do przejścia. Ostatecznie z całej listy różnorodnych metod wybrałyśmy te, które w końcu przyniosły oczekiwany rezultat. Cała zasługa leżała jednak po stronie aktywnego i świadomego działania Magdy. Znając samą siebie i określając, czego dokładnie szuka mogła dokonać wyboru kilkunastu różnorodnych metod. Nie polegała tylko na jednej - szukaniu ogłoszeń w portalach. Stosowała techniki redukcji stresu, kiedy napięcie nie pozwalało jej racjonalnie myśleć.

I do takiego komponowania aktywnych sposobów poszukiwania pracy Cię zapraszam. Do wybrania tego, co będzie działało dla Ciebie. Do działania kompleksowego.

Otrzymasz listę i opis 20 sposobów aktywnego poszukiwania pracy, które możesz zacząć stosować od razu. Niektóre elastycznie dopasujesz do pracy (zawodu, branży), a inne – do lokalizacji, w której mieszkasz.

A to wszystko opakowane w wygodną formę e-booka.

Zapoznaj się z jego opisem, bo w krótkim czasie zechcesz  wykorzystać w praktyce treści w nim zawarte.


60 stron o tym, jakie sposoby aktywnego poszukiwania pracy zastosować, aby znaleźć pracę ograniczając poziom stresu.

Pomocnicze pytania i wskazówki od doświadczonego eksperta.

Wykaz technik redukcji stresu.


Czego możesz się spodziewać w środku?

 • Listy i opisu 20 sposobów aktywnego poszukiwania pracy
 • Schematu Indywidualnego Planu Działania
 • Analizy zjawiska stresu związanego z poszukiwaniem pracy
 • Listy 40 technik redukcji stresu
 • Checklisty dla szukających pracy


Jeśli chociaż raz pomyślałaś_łeś, że pracę można znaleźć tylko po znajomości i żadne inne sposoby na jej zdobycie nie działają, to jesteś w błędzie.

Jeśli Twoje aktywne poszukiwanie pracy skupia się tylko na przeglądaniu ogłoszeń w jednym portalu i masz problem, aby znaleźć wśród nich coś dla siebie ciekawego, to przeczytanie tego e-booka może to zmienić. Znajdziesz w nim opisy różnorodnych metod i możliwości ich zastosowania. Bo wprowadzenie ich do codziennej aktywności zadziała lepiej niż trzymanie się jednej jedynej metody i czekanie na cud. W stresie i negatywnych emocjach.

Otrzymasz w nim wskazówki jak z tych metod korzystać i dopasować je do swoich potrzeb zawodowych. A to wszystko uzupełnione treściami dotyczącymi tego, jak szukać pracy i się tym nie stresować.


Dlaczego te materiały są dla mnie przydatne?

 • Pokazują konkretne sposoby aktywnego zdobywania wymarzonej pracy.
 • Poznasz metody o których istnieniu nie wiedziałeś, a które są równie skuteczne.
 • Zawierają sposoby na radzenie sobie ze stresem podczas zmiany czy poszukiwania zatrudnienia.
 • Znajdziesz tu treści zachęcające Cię do potraktowania szukania pracy jako procesu i zaplanowania go.


Ile mnie to wszystko będzie kosztowało?

 • 60 stron w formacie .pdf
 • Opis 20 sposobów aktywnego poszukiwania pracy
 • Lista 40 technik redukcji stresu

Tylko teraz:

19,90 zł

49,90 zł

Oszczędzasz 30 zł


Zobacz jak e-book wygląda w środku.


Kiedy zaczynasz swoją pracę zawodową wszystko wydaje Ci się ekscytujące, bo jest nowe. Po kilku latach staje się przyziemnie, monotonne i przewidywalne. A do tego szef nie taki i mało atrakcyjne zarobki.

Zaczynasz chcieć czegoś więcej. Chcesz znów poczuć powiew świeżości. Chcesz się rozwijać zawodowo i uczyć nowych umiejętności. Do tego potrzebujesz zmienić pracę, ale mało kto wie jak to skutecznie i względnie szybko zrobić. Niektórzy po kilku nieudanych próbach i braku odpowiedzi na wysyłane CV odpuszczają.

Możesz narzekać na swoją obecną pracę. Możesz też ją zmienić. Sposobów na to jest mnóstwo. Ty decydujesz który z nich wybierzesz.

Dołącz do grona osób, które dzięki własnemu aktywnemu działaniu wykorzystały 100% swoich możliwości i znalazły pracę, która ich uszczęśliwia.


Skorzystaj z wyjątkowej oferty i kup e-booka "Jak zmienić pracę bezstresowo?

20 sposobów aktywnego poszukiwania pracy" w najniższej możliwej cenie.

Oszczędzasz 30 złotych!


Specjalnie dla Ciebie!

Jeśli nie skorzystasz TERAZ oferta wygaśnie po 30 minutach, a e-book nie będzie już nigdy dostępny w tej cenie.